My w mediach

TL HUB zadebiutował w 11 rankingu firm doradztwa podatkowego Rzeczpospolitej

 W opublikowanym na łamach Rzeczpospolitej 23 czerwca 2017 r. 11 Rankingu firm doradztwa podatkowego zajęliśmy 57 miejsce w kategorii „Największe firmy według liczby doradców podatkowych” oraz 48 miejsce w kategorii „Największe firmy według przychodów”.

Patrząc na nasz rynek lokalny – województwo Wielkopolskie – wśród wszystkich firm biorących udział w rankingu zajęliśmy wysokie 4 miejsce.

Sukces ten zawdzięczamy naszym Klientom, dzięki którym możemy się bezustannie rozwijać, Pracownikom i Partnerom, dzięki którym nie było by to możliwe.

Dziękujemy!

TL HUB zadebiutował w XI Rankingu DGP

 W opublikowanym na łamach Dziennika Gazety Prawnej 23 marca 2017 roku XI Rankingu Firm i Doradców Podatkowych, TL HUB uplasował się na 27 pozycji w kategorii firm średniej wielkości (zatrudniających od 3 do 9 osób z uprawnieniami do wykonywania usług) obejmującej firmy z całej Polski.

Patrząc na nasz rynek lokalny – województwo Wielkopolskie – wśród wszystkich firm biorących udział w rankingu bez podziału na kategorie zajęliśmy wysokie 5 miejsce, zaś w kategorii firm średniej wielkości – 2 miejsce.   

Chcielibyśmy podziękować za ten wynik przede wszystkim naszym dotychczasowym Klientom, którzy zaufali naszemu zespołowi i powierzyli prowadzenie, często bardzo istotnych z punktu widzenia ich finansów spraw. To pokazuje, że obrany przez TL HUB kierunek i budowanie relacji opartych na faktycznym partnerstwie przynosi efekty, z których jesteśmy dumni i jeszcze bardziej zmotywowani.

Dziękujemy.