Usługi

Na tym świecie

pewne są tylko śmierć i podatki.

– to znane wszystkim powiedzenie Benjamina Franklina mimo już około 300 letniej historii nie straciło na aktualności. Co więcej, nic nie wskazuje na to by kiedykolwiek tak się mogło stać. Podatki towarzyszą nam praktycznie od momentu naszych narodzin i odgrywają ogromną rolę, szczególnie w czasie naszej aktywności zawodowej. Mimo, że byłaby to sytuacja idealna, nie jest możliwe aby każdy z nas był ekspertem w podatkach. Nie jest również możliwe, aby nawet będąc zawodowo związanym z tą dziedziną wiedzy, być ekspertem we wszystkich podatkach. Na szczęście nie jest to konieczne.

Każdy z naszych doradców jest ekspertem w swojej dziedzinie, dzięki czemu, tworząc wspólnie TL HUB jesteśmy w stanie zaoferować Państwu pełen zakres usług świadczonych na najwyższym poziomie oraz partnerskich zasadach opartych na wzajemnym zaufaniu. Naszym zadaniem oraz głównym celem, jaki stawiamy przed sobą, jest stworzenie „tarczy podatkowej”, dzięki której nasi Klienci będą mogli koncentrować się na rozwijaniu swojego biznesu, z autentycznym przekonaniem, że kwestie podatkowe są stale monitorowane i rozwiązywane w sposób efektywny, z zachowaniem akceptowalnego poziomu bezpieczeństwa.

Oferujemy pomoc prawną w bieżącej działalności przedsiębiorstw, w tym obsługę korporacyjną, przygotowywanie umów, udział w negocjacjach, jak również reprezentację przed sądami i organami administracji oraz partnerami biznesowymi.

Zachęcamy do zapoznania się z oferta naszych usług w zakresie podatków oraz kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

W ramach usług prawnych zapewniamy

kompleksową obsługę przedsiębiorstw,

w tym obsługę korporacyjną, przygotowywanie umów, udział w negocjacjach, reprezentację przed sądami i organami administracji oraz partnerami biznesowymi.

Świadczymy usługi prawne w różnych dziedzinach prawa, ze szczególnym uwzględnieniem regulacji obejmujących swoim zakresem wskazane w bocznym menu dziedziny.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych usług w zakresie doradztwa prawnego oraz kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Księgowość i zarządzanie

finansami przedsiębiorstw.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi księgowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych, ewidencji dokumentów, raportowanie oraz pełną ewidencję kadrowo-płacową, zapewniając zgodność prowadzonych ksiąg z polskimi przepisami o rachunkowości oraz prawem podatkowym. Ścisła współpraca Naszego zespołu księgowych z doradcami podatkowymi, gwarantuje pełną poprawność rozliczeń i bezpieczeństwo podatkowe Państwa przedsiębiorstwa.

Zapewniamy:

  • usługi fachowego prowadzenia ksiąg rachunkowych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • analizy finansowe i wyceny w ramach realizowanych projektów
  • doradztwo w zakresie bieżącego zarządzania finansami przedsiębiorstw
  • analiza i ocena standingu finansowego firmy i zapotrzebowania na zewnętrzne finansowanie odpowiednio do instrumentów rynku usług finansowych
  • przygotowywanie biznes planów, w tym dla przedsięwzięć deweloperskich
  • studium wykonalności przedsięwzięć inwestycyjnych
  • rozliczanie dotacji unijnych
  • przygotowanie wniosków i rozliczenie wykorzystania pożyczek w programie JEREMIE

Zespół TL HUB posiada bogate doświadczenie

w prowadzeniu szkoleń, warsztatów oraz seminariów o tematyce podatkowej i prawnej.

Nasze doświadczenia zdobywaliśmy przy okazji organizacji indywidualnych szkoleń dla firm, jak i prowadząc zajęcia w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich. Członkowie zespołu TL HUB prowadzili lub nadal prowadzą wykłady na państwowych uczelniach wyższych. Od lat uczestniczymy w spotkaniach branżowych w charakterze prelegentów, panelistów, bądź ekspertów z określonych dziedzin prawa.

Nasza oferta obejmuje bloki szkoleniowe dotyczące najbardziej ważkich aktualnie kwestii prawno-podatkowych. Dopasowujemy zakres zagadnień danego bloku szkoleniowego do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.