Kontrola podatkowa, postępowania podatkowe i sądowo-administracyjne

Zespół Postępowań Podatkowych świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy podatnikom w przypadku sporów z organami podatkowymi.

Nasze działania dotyczą wsparcia Klienta w trakcie kontroli podatkowej lub celno-skarbowej, jak również w trakcie postępowania podatkowego i postępowania przed sądami administracyjnymi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości praktyki, doradcy podatkowi i radcy prawni TL HUB skutecznie wspierają swoich Klientów w uzyskaniu korzystnych rozstrzygnięć w spornych sprawach podatkowych na możliwie najwcześniejszym etapie postępowania.

Opracowujemy kompleksowe procedury podatkowe służące należytemu wypełnianiu przez klienta obowiązków wynikających z Ordynacji podatkowej, zapewnieniu właściwej wewnętrznej obsługi kontroli podatkowej, kontroli celno – skarbowej, postępowania podatkowego i ograniczeniu ryzyka odpowiedzialności karnej skarbowej.

Ponadto, organizujemy szkolenia i warsztaty dla pracowników różnych szczebli i działów służące właściwemu przygotowaniu do uczestnictwa w kontroli podatkowej, kontroli celno – skarbowej oraz w postępowaniu podatkowym.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.