Job offer

Radca prawny / Adwokat

Kancelaria prawna TL HUB Leśkiewicz Jarosiński Błaszyk sp.k. poszukuje

Radcy prawnego / Adwokata

Twoje zadania:

  • wsparcie Klientów kancelarii w zakresie przygotowywania kompleksowej dokumentacji
    dla przedsiębiorców, w szczególności umów, regulaminów, dokumentacji RODO dla
    podmiotów z branży IT, podmiotów prowadzących portale internetowe, podmiotów z
    branż kreatywnych;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością spółek, uchwał i innych
    dokumentów korporacyjnych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • co najmniej 5-letniego praktycznego doświadczenia, w przygotowywaniu i opiniowaniu
    umów w obrocie gospodarczym i stosowaniu przepisów k.s.h., ze szczególnym naciskiem
    na regulacje dotyczące sp.k. i sp. z o.o.;
  • praktycznej znajomości aspektów prawa własności intelektualnej lub prawa ochrony
    danych osobowych;
  • dokładności i rzetelności przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności pracy w zespole i komunikacji interpersonalnej;
  • sumienności i skrupulatności;
  • samodzielności i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań;
  • dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów;
  • inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • możliwość realizacji ciekawych tematów i dalszego rozwoju zawodowego;
  • możliwość rozwoju pod okiem wybitnych specjalistów i stałego zwiększania swoich
    kompetencji;
  • przyjemną atmosferę pracy;
  • pracę w biurze usytuowanym blisko ścisłego centrum Poznania (nie zdalnie).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Feel free to contact us for more information.

Get in touch