O nas

TL HUB – nasza nazwa nie jest przypadkowa. Wybraliśmy ją, bo HUB oznacza łącznik pomiędzy ogniwami procesów wykorzystywanych w pracy urządzeń wspierający transmisję danych i sprawne ich funkcjonowanie.

Widzimy podobieństwo naszej działalności do hubów. Nasze wsparcie zapewnia sprawne działanie biznesu, a nasza wiedza, doświadczenie i kompetencje gwarantuje kompatybilność z potrzebami naszych Klientów. Zakres oferowanych usług obejmujący prawo, podatki i księgowość pozwala na holistyczne podejście do potrzeb naszych Klientów.

TL HUB jest firmą doradczą założoną przez doświadczonych profesjonalistów – doradców podatkowych i radców prawnych, którzy po latach praktyki zawodowej postanowili wprowadzić w życie swój pomysł na bycie profesjonalnym partnerem biznesowym dla swoich obecnych i przyszłych Klientów.

Podstawą i niezbędnym elementem współpracy z naszymi Klientami, jest obustronne zaufanie. I nie chodzi tu tylko o zaufanie dotyczące wysokiego poziomu merytorycznego świadczonych usług, lecz również zaufanie związane z przeświadczeniem, że każdy problem naszego Klienta staje się naszym problemem. Głęboko wierzymy, że zawód zaufania publicznego, jakim jest doradca podatkowy, czy też radca prawny, nie polega wyłącznie na przedstawieniu oceny prawno-podatkowej analizowanego problemu w wąskim, zleconym zakresie. Naszym zdaniem dobre doradztwo, poza rzetelną oceną i informacją o ryzyku, jest również proponowaniem wartych rozważenia alternatyw. Jest też wskazywaniem konsekwencji na polach, które my jako doświadczeni doradcy dostrzegamy, a które mogły na danym etapie zostać niezauważone przez Klienta. Wiemy, że najlepsze rezultaty osiąga się przede wszystkim wtedy, gdy perspektywą pracy jest punkt widzenia Klienta.

TL HUB powstał z myślą realizacji naszego wyobrażenia o pracy doradcy. Chcemy być Państwa zaufanym partnerem w zakresie prawa, podatków i księgowości – jesteśmy przekonani, że nawiązana z nami współpraca przyniesie Państwu wymierne korzyści.

Zespół TL Hub

Zespół TL HUB tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i praktyką zawodową, pozwalającym na kompleksowe doradztwo prawne w różnych dziedzinach prawa.