O nas

TLhub to zorganizowana interdyscyplinarnie firma doradcza, oferująca kompleksowe doradztwo w trzech, kluczowych dla efektywnego i bezpiecznego prowadzenia biznesu obszarach funkcjonowania przedsiębiorstw – prawo, podatki oraz księgowość.

Dostarczamy produkty uszyte „na miarę” wyzwań,
jakie stawia przed nami każdy Klient.

 

Koncentrujemy się na potrzebach Klientów w sposób wieloaspektowy i wszechstronny, dzięki czemu Klienci znajdują u nas wszystko, czego potrzebują w sferze profesjonalnego doradztwa. Projekty nam powierzone realizujemy kompleksowo, wnikliwie analizując zagadnienia prawne, podatkowe i księgowe. Cechuje nas interdyscyplinarne i nietuzinkowe podejście. W pracy z Klientami stawiamy na partnerstwo i wspólny rozwój.

Oferujemy więcej niż prawno-podatkowo-księgowe analizy oceny powierzanych nam spraw

Na każdy projekt patrzymy z kilku punktów widzenia, proponujemy alternatywne warianty lub sposoby działań i wskazujemy konsekwencje możliwych rozwiązań.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz dynamicznie zmieniającego się otoczenia gospodarczego, pracujemy w oparciu o metodyki projektowe, zaczerpnięte z procesów IT.

W zależności od specyfiki projektu łączymy się w dedykowane zespoły projektowe, w skład których wchodzą radcy prawni, adwokaci, doradcy podatkowi oraz księgowi.

Ten system pracy odzwierciedla nazwa naszej firmy – hub to skoncentrowana przestrzeń, w której zebrane z różnych dziedzin kompetencje wzajemnie się uzupełniają, wytwarzając dla klientów wartość dodaną, przy jednoczesnym wsparciu i usprawnianiu aktualnych procesów biznesowych.

Elastyczna struktura pozwala nam się każdorazowo dopasowywać do indywidualnych potrzeb klientów, uzupełniając kompetencje zespołów projektowych w zależności od zapotrzebowania.

Zaufali nam:

IT i nowe technologie:

E-commerce:

NGO i crowdfunding:

Przedsiębiorstwa:

Sfera publiczna:

Dołącz do naszego Newslettera aby zawsze być na bieżąco!

Zasady przetwarzania danych osobowych określono w  Polityce prywatności.