Oferta pracy

Konsultant w dziale doradztwa podatkowego

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura podatkowego poszukujemy

Konsultanta w dziale doradztwa podatkowego

Obowiązki:

  • przygotowywanie projektów opinii, raportów, komentarzy i kalkulacji;
  • wyszukiwanie i analiza informacji;
  • uczestnictwo w wypracowywaniu rozwiązań i dbałość o najwyższą jakość usług dla klientów;
  • udział w projektach typu przegląd podatkowy, badanie due diligence;
  • udział w bieżących projektach działu.

Oferujemy:

  • wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • rozwój zawodowy, okresowe szkolenia, lekcje angielskiego, dofinansowanie do karty
    Multisport;
  • bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy Cytadeli.

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia w prawie podatkowym;
  • chęć rozwijania się w dziedzinie prawa podatkowego;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Szukamy ludzi takich, jak Ty!

Jeżeli jesteś osobą, która chce ciągle się rozwijać, wykorzystywać swoją wiedzę oraz doświadczenie w praktyce, dbasz o dobro Klienta i jego potrzeby, potrafisz elastycznie oraz indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji, to napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Skontaktuj się