Oferta pracy

Asystent ds. księgowości

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura księgowego TLhub poszukujemy:

Asystenta ds. księgowości

Obowiązki:

  • wprowadzanie dokumentów do systemów księgowych
  • księgowanie rozliczeń delegacji
  • rozliczanie wyciągów bankowych
  • księgowanie kompensat i wyjaśnianie rozrachunków
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie w raportowaniu i przygotowywanie prostych analiz pod nadzorem przełożonego.

Oferujemy:

  • pracę przy interesujących projektach, połączoną ze szkoleniem zawodowym i opieką mentora
  • dostęp do licznych szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • wsparcie przy powrocie z urlopu wychowawczego/macierzyńskiego
  • integrację zespołu – wspólne wyjścia i inicjatywy sportowe
  • płatne dni wolne dla studentów (w indywidualnie ustalanym zakresie).

Wymagania:

  • zainteresowanie obszarem księgowym i rachunkowym oraz chęć do rozwoju i pracy
  • zdolność analitycznego myślenia, w tym bardzo dobra znajomość MS Excel
  • doświadczenie w księgowości w formie praktyk lub stażu (mile widziane)
  • posiadanie statusu studenta (praca w pełnym wymiarze godzin będzie dodatkowym atutem)
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • komunikatywność – praca w zespole i z klientem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Szukamy ludzi takich, jak Ty!

Jeżeli jesteś osobą, która chce ciągle się rozwijać, wykorzystywać swoją wiedzę oraz doświadczenie w praktyce, dbasz o dobro Klienta i jego potrzeby, potrafisz elastycznie oraz indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji, to napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Skontaktuj się