Oferta pracy

Asystent w dziale doradztwa podatkowego

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura podatkowego TLhub poszukujemy:

Asystenta Doradcy Podatkowego

Obowiązki:

  • pomoc w przygotowywaniu opinii podatkowych i rozwiązywaniu zagadnień podatkowych, pod opieką doświadczonych doradców podatkowych;
  • przygotowywanie odpowiedzi na krótkie pytania klientów pojawiające się w toku ich
    codziennej działalności;
  • sporządzanie researchy podatkowych;
  • bieżące monitorowanie zmian i przygotowywanie alertów dla klientów;
  • pomoc w sporządzaniu wniosków o interpretacje indywidualne.

Oferujemy:

  • wiele atrakcyjnych projektów oraz możliwość pracy z ekspertami;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • rozwój zawodowy, okresowe szkolenia;
  • bardzo atrakcyjną lokalizację biura przy Cytadeli.

Wymagania:

  • status studenta V rok studiów bądź wykształcenia wyższego ekonomicznego lub prawniczego;
  • znajomości elementów prawa finansowego (w tym podatkowego);
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Szukamy ludzi takich, jak Ty!

Jeżeli jesteś osobą, która chce ciągle się rozwijać, wykorzystywać swoją wiedzę oraz doświadczenie w praktyce, dbasz o dobro Klienta i jego potrzeby, potrafisz elastycznie oraz indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji, to napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Skontaktuj się