Oferta pracy

Księgowa / Księgowy

W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura księgowego TLhub poszukujemy:

Księgowej / Księgowego

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych – CIT, PIT, VAT;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • sporządzanie pozostałych raportów (np. GUS, NBP);
  • kontakt z Klientami i Urzędami Skarbowymi;
  • współpraca z Asystentami ds. księgowości.

Oferujemy:

  • pracę przy interesujących projektach, połączoną ze szkoleniem zawodowym i opieką mentora;
  • dostęp do licznych szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • wsparcie przy powrocie z urlopu wychowawczego/macierzyńskiego;
  • integrację zespołu – wspólne wyjścia i inicjatywy sportowe.

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu księgowości podmiotów prawa handlowego;
  • znajomość przepisów prawa podatkowego i ustawy o rachunkowości;
  • dobra znajomość programu Comarch Optima ERP;
  • punktualność, odpowiedzialność i samodzielność;
  • umiejętność sporządzania list płac i rozliczeń ZUS będzie dodatkowym atutem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Szukamy ludzi takich, jak Ty!

Jeżeli jesteś osobą, która chce ciągle się rozwijać, wykorzystywać swoją wiedzę oraz doświadczenie w praktyce, dbasz o dobro Klienta i jego potrzeby, potrafisz elastycznie oraz indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji, to napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Skontaktuj się