Oferta pracy

Radca prawny / Adwokat

Kancelaria prawna TL HUB Leśkiewicz Jarosiński Błaszyk S.K.A. poszukuje

Radcy prawnego / Adwokata

Twoje zadania:

  • wsparcie klientów kancelarii w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, w szczególności sporządzanie umów, pism;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością spółek, uchwał i innych dokumentów korporacyjnych;
  • inne tematy związane z działalnością gospodarczą;
  • prowadzenie postępowań sądowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • co najmniej 5-letniego praktycznego doświadczenia;
  • dokładności i rzetelności przy wykonywaniu powierzonych zadań;
  • umiejętności pracy w zespole i komunikacji interpersonalnej;
  • sumienności i skrupulatności;
  • samodzielności i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań;
  • dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów;
  • inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • możliwość realizacji ciekawych tematów;
  • możliwość rozwijania umiejętności i zdobywania doświadczenia w zespole;
  • przyjemną atmosferę pracy;
  • pracę w komfortowym biurze przy ulicy Szelągowskiej w Poznaniu otoczonym zielenią w pobliżu centrum miasta (nie zdalnie), z dobrą komunikacją miejską.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.

W celu aplikacji prosimy skorzystać z poniższego formularza.

Szukamy ludzi takich, jak Ty!

Jeżeli jesteś osobą, która chce ciągle się rozwijać, wykorzystywać swoją wiedzę oraz doświadczenie w praktyce, dbasz o dobro Klienta i jego potrzeby, potrafisz elastycznie oraz indywidualnie podchodzić do każdej sytuacji, to napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Skontaktuj się